O BLOGU

Pogoń za nowymi doświadczeniami, chęć rozwoju i sprawdzenia się w nowej sytuacji spowodowały, że postanowiłam przeprowadzić się do Wielkiej Brytanii. Decyzja o wyjeździe do kraju, w którym nikt na mnie nie czekał, była dość ryzykowna. Wraz z przeprowadzką zaczęłam myśleć o prowadzeniu bloga, w którym odczaruję choć trochę stereotyp wiecznie deszczowej Wielkiej Brytanii. I tak blog „On the Island” powstał w maju 2016 roku.

Po wyspie podróżuję lokalnymi środkami transportu jak i samochodem. Na blogu staram się przybliżyć miasta, miasteczka, malownicze szlaki piesze, zamki, pałace, miejsca historyczne, ale też wspaniałe plaże skąpane w słońcu i inne ciekawe i warte odwiedzenia miejsca.

Od czasu do czasu wybieram się w inne zakątki Europy czy świata, stamtąd także przywożę mnóstwo ciekawych wspomnień, a na blogu przedstawiam odwiedzone miejsca. Lubię wybrać się o poranku do najbardziej obleganych atrakcji turystycznych, nie stronię od nich. Lubię malownicze krajobrazy, które zostają w pamięci przez bardzo długi czas, lubię delektować się widokiem zachodzącego słońca, lubię spacerować pośród gór. Podróże dają mi radość, zadowolenie z pokonanych tras, ale także pewnego rodzaju poczucie spełnienia.

Jeśli chcesz zobaczyć świat takim, jakim ja go widzę, usiądź wygodnie, zrelaksuj się i obejrzyj razem ze mną wspaniałe miejsca, w których miałam przyjemność przebywać 🙂

podpis Marysia on the island