Co nowego w Street Art w Birmingham?

W czerwcu tego roku odbył się kolejny festiwal w którym najlepsi tworzyli sztukę uliczną. W dzielnicy Birmingham – Digbeth przybyło trochę nowych dzieł, a sama impreza przyciągnęła fanów Street Artu z różnych stron. Wcześniejsze malowidła, które umieściłam na blogu,  możesz zobaczyć pod linkiem: Street Art Birmingham Jak wyglądał sam festiwal, co się działo, i jakie nowości w dzielnicy powstały możesz zobaczyć także na oficjalnej stronie organizatorów imprezy: City of colours.  – na tej stronie możesz także obserwować czy pojawiła się data festiwalu zaplanowanego na przyszły rok. Tym razem do dzielnicy kreatywnej wybrałam się w sobotę, dzięki czemu mniej było samochodów na parkingach, a tym samym łatwiej było fotografować nowości w sztuce ulicznej. Co zatem nowego w Street Arcie w Birmingham? Zapraszam na galerię:

Na tym parkingu znalazłam najwięcej nowości. Samo wejście na parking także jest ciekawe – bramę tworzą zgniecione samochody.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O innych ciekawych miejscach w Birmingham przeczytasz w poniższych wpisach:

11 komentarze(y) Dodaj komentarz
  1. I to jest sztuka a nie jakies prymitywne tagi na swiezo odnowionej elewacji. (A swoja droga dlaczego polskie znaki mi tu nie wchodzą? W innych komentarzach widziałem takowe.)

    1. Dlatego zdecydowałam się napisać o nowych nabytkach w dzielnicy kreatywnej – bo jest rzeczywiście ładne 🙂 Co do polskich znaków… hmmm… nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, i nie mam pomysłu co z tym zrobić – i nie jesteś Misiu pierwszym czytelnikiem który mi to zgłasza – teoretycznie mogłabym zmienić sposób komentowania – ale czy wtedy nie znikną komentarze już umieszczone? Nie znam się na kwestiach technicznych, jednak koniecznie muszę coś z tym fantem zrobić – obiecuję zagłębić się w temat i naprawić błąd – dziekuję za zgłoszenie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *